İstanbul Havalimanı – Çatladıkapı Ulaşım

İstanbul Havalimanı açılmasına rağmen İstanbul’da yaşayanlar olmak üzere 3. Havalimanına nasıl ulaşım sağlanacağını, nerede olduğunu tam olarak kimseler bilmiyor.

Bundan dolayı sizler için İstanbul Havalimanı’na nasıl ulaşım sağlanabileceğini araştırdık. Süre, mesafe, ücret bilgilerini içeren bu yazı umarım faydalı olur sizler için.

İstanbulluların ve İstanbul’ a gelenlerin daha öncede kullandığı, bildiği HAVAŞ ve HAVABÜS e benzer şekilde, İstanbul Havalimanı’na HAVAİST araçları ile ulaşım sağlanır. Sizler için İstanbul’un toplam 6 yerinden hareket edecek olan HAVAİST araçları ile ulaşımınızı gerçekleştirirsiniz.

İstanbul’un bütün HAVAİST duraklarına web sitesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Burada ise sizlere Çatladıkapı durağından hareket eden HAVAİST araçları ile ilgili detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Çatladıkapı Havaist Saatleri

=>Çatladıkapı Hareket Saatleri

Bu duraktan hareket saatleri ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı, paylaşıldığı zaman sizlerİ bilgilendiriceğiz. Kullanıma açılmamıştır henüz Havaist araçları için bu güzergah.

=>Çatladıkapı Hareket Saatleri

Bu duraktan hareket saatleri ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı, paylaşıldığı zaman sizlerİ bilgilendiriceğiz. Kullanıma açılmamıştır henüz Havaist araçları için bu güzergah.

Çatladıkapı HAVAİST Ücreti

Çatladıkapı konumundan hareket edecek Havaist aracının ücreti henüz belirlenmemiştir. Genel olarak anlatırsak öğrenci, yaşlı, kamu çalışanı diye bir ayrım yapılmadan herkese aynı tarife uygulanmaya başlanmıştır. Ücretsiz İstanbul Kart sahipleri de (65 yaş üstü, kamu çalışanları) Havaist araçlarına ücretli olarak binecekler.

Havaist araçlarına sadece İstanbul Kart ile biniş yapabilirsiniz. Nakit ya da kredi kartı geçerliliği kesinlikle yoktur. Bundan dolayı da durağa gelirken kartınızı yanınızda getirmeyi ve kartınıza yeterli bakiyeyi yüklemeyi unutmamanızı hatırlatırız.

İstanbul Havalimanı’da da İstanbul Kart alım-dolum yapabileceğiniz büfeler ve otomatlar bulunuyor.

Bu işlemi cep telefonunuz ile de gerçekleştirebilirsiniz, istanbulkart uygulamasını indirerek kredi kartınız ile İstanbul kartınıza para yükleyerek kullanabilirsiniz.

Çatladıkapı Havaist Durağı Yeri Nerde?

Bu durak ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı, paylaşıldığı zaman sizleri bilgilendiriceğiz. Kullanıma açılmamıştır henüz Havaist araçları için bu güzergah.

Dikkatli olun duraklar da Havaist tabelası olmayabilir.

Çatladıkapı Havaist Yol Güzergahı

Bu duraktan güzergah ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı, paylaşıldığı zaman sizlerİ bilgilendiriceğiz. Kullanıma açılmamıştır henüz Havaist araçları için bu güzergah.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »